Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a

Як вибрати стоматологічну установку?

8 февраля 720

Вибираючи установку для проведення стоматологічних процедур, насамперед необхідно визначитися з бюджетом. Скільки грошей виділити на обладнання, залежить не тільки від ваших фінансових можливостей, а й від рівня клініки, для якої його купують.

Німецька або італійська?

Найдешевші варіанти пропонують китайські і бразильські виробники. У середньому сегменті лідерські позиції посідають німецькі, італійські та південнокорейські бренди. Елітні установки випускають німецькі, італійські та японські виробники.    

Різноманітні варіанти німецьких та італійських установок пропонує компанія Inspe. Можна замовити представлені в каталозі стоматологічні установки «Інспе» або проконсультуватися та підібрати індивідуальний варіант.

Стоматологічна установка — складна система механічних, електричних, гідравлічних елементів, яка передає енергію мотора на бор, змушуючи інструмент для лікування обертатися з високою швидкістю. Утім, згадана швидкість обертання — не вирішальний критерій вибору такого обладнання.

У центрі уваги — комплектація

Вибираючи стоматологічну установку, звертайте увагу на її комплектацію. Ідеться про:

  1. Крісло пацієнта. Воно може мати гідравлічний механізм або надійніший та дорожчий електромеханічний. До того ж слід звертати увагу на якість матеріалу обшивки, кількість та способи регулювання підлокітників.
  2. Блок лікаря. Може мати верхній або нижній тип подавання інструментів. Перший може похвалитися зручним механізмом повернення інструмента у вихідне положення. Але довжина рукавів, якими обладнаний верхній тип, обмежує рухи лікаря. Більшу свободу забезпечує установка з нижнім типом подачі. Утім, і вона має недолік — необхідно постійно слідкувати за тим, щоби наконечник не випадав з гнізда. Також є установки з двома типами подавання інструментів.
  3. Тип приводу. Електричний дозволяє працювати з електричними мікромоторами та п’єзоелектричними скалерами. Повітряний — з турбінними, лазерними, мікромоторними наконечниками.
  4. Блок асистента. Він призначений для відбору слини, крові та твердих часток під час лікування пацієнта, може мати вакуумну чи інжекторну систему відсмоктування. Остання потребує потужного компресора.
  5. Гідроблоки. Можуть мати поворотний механізм, що полегшує догляд за чашею для спльовування, або бути оснащеними дешевшою стаціонарною чашею.
  6. Педалі керування кріслом пацієнта та інструментом. Їх може бути дві для двох основних функцій, або кілька — для полегшення роботи лікаря.
  7. Спосіб розташування. Стаціонарні установки фіксують на підлозі кабінету, портативні мають від’єднаний лікарський модуль.

Вказані критерії допоможуть обрати потрібне для вашої стоматологічної практики обладнання. Вагаєтеся? Зверніться по консультацію до менеджерів компанії Inspe. Вони швидко допоможуть зорієнтуватися і підібрати потрібну вам установку.

На данном Веб-сайте используются файлы cookie. Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.