Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a

Все на чотирьох (ALL ON 4)

5 марта 2019 769

Концепція лікування All-on-4® — це економічне рішення, альтернатива кісткової пластики, яка дозволить установити пацієнту повний незнімний протез в день операції. З All on 4  більше ніяких «зубів у склянці».


Для імплантації «все на чотирьох» завжди використовуються незнімні протези, які, втім, можна назвати умовно знімними, тому що вони фіксуються на спеціальних гвинтах, але при цьому фіксуються жорстко завдяки чому досягається його хороша стабілізація. Пацієнт під час носіння не здатний їх самостійно зняти, це може зробити тільки лікар для проведення регулярної перевірки, зазвичай це відбувається два рази в рік для проведення профілактичних заходів.

Вартість послуг у стоматологічній клініці «Пломбір»:

Чому ми рекомендуємо ALL ON 4?

  1. Поліпшення якості життя. Установка незнімного повного протеза в день операції сприяє швидкому поліпшенню якості життя пацієнта з точки зору функції, естетики, чутливості, мови та самооцінки.
  2. Скорочені строки лікування. Установка дистальних імплантатів під кутом виключає необхідність проведення тривалих кістковопластичних втручань, а негайне навантаження швидко відновлює жувальну функцію.
  3. Менша вартість лікування. Дана концепція являє собою найбільш економічне рішення в порівнянні з традиційними протоколами імплантації при повній адентії.

У вартість роботи враховано: Імплант, трансфер, аналог, захисний ковпак, абатменд, хірургічний шаблон, мульті- юніт, протез пластмасовий на металевому каркасі.

Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.
Этот сайт использует cookies
Понятно