Скачать из Windows Phone Store
a a a a a a a

У Києві пройде найбільша медична виставка Public Health 2019

26 сентября 2019 94

На 28-й Міжнародній медичній виставці «Public Health / Охорона здоров'я» понад 250 постачальників медичного обладнання представлять сучасне діагностичне, реабілітаційне, офтальмологічне, кардіологічне, лабораторно-діагностичне обладнання, а також все для екстреної медицини та комплексного оснащення лікарень.

Ділова програма включає 40 івентів, серед яких Міжнародні конгреси, профільні конференції, семінари з управління та менеджменту, майстер-класи, фахові школи та тренінги.

Одночасно виставка стане гостьовим майданчиком для встановлення різноманітних навколомедичних рекордів та інтерактивних заходів з лідерами думки та популярними у професійному середовищі лікарями, науковцями, блогерами.

2 жовтня відбудеться фінал конкурсу та нагорода відзнакою «Головний лікар року», де у професійних здобутках протягом року змагалися головні лікарі з усієї України.

Більш детально про виставку Public Health 2019 на publichealth.com.ua.

Важливо! Безкоштовний квиток можна отримати за посиланням, використовуючи промокод 103UA.

Дата: 1-3 жовтня

Місце: Міжнародний виставковий центр (Броварський пр-т, 15)

 

На данном Веб-сайте используются файлы cookie. Продолжая пользоваться ресурсом, вы соглашаетесь с условиями Политики обработки персональных данных.